INSTYTUT SZTUK WIZUALNYCH

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
[ aktualności ] >> najnowszy >> Firma We Love Homes zaprasza do współpracy

Firma We Love Homes zaprasza do współpracy


We Love Homes to zielonogórska marka z branży wnętrzarskiej. W portfolio firmy znajdują się marki We Love Beds i We Love Candles. Pierwsza z nich tworzy designerskie dodatki do wnętrz: poduszki dekoracyjne, pledy z wełny czesankowej, pościel z najlepszej jakości bawełny i dekoracyjne pufy. Druga to zapachowe, sojowe świece oraz kosmetyki naturalne.

Więcej informacji o marce: www.welovebeds.pl , znajdziesz nas też na Facebooku i Instagramie.

POSZUKUJEMY OSÓB DO WSPÓŁPRACY

Przy różnorodnych projektach związanych z naszymi markami

Szukamy kreatywnych osób do współpracy na wielu poziomach! Cenimy sobie nieszablonowe myślenie i chęć tworzenia czegoś nowego. Trendy tworzą się każdego dnia… i możesz mieć na nie realny wpływ!

Jeśli interesuje Cię projektowanie dodatków do wnętrz i chcesz spróbować sił w tym kierunku – prześlij do nas swoje portfolio i napisz kilka słów o tym, co chcesz z nami zrobić.

Może jesteś graficzką / grafikiem i chcesz tworzyć projekty nie tylko do szuflady? Często potrzebujemy kreatywnych pomysłów graficznych w naprawdę szerokim zakresie: od projektowania etykiet po katalogi. Prześlij nam swoje portfolio i napisz kilka słów o tym, co chcesz z nami zrobić.

Widzisz inną możliwość współpracy z nami? Napisz nam o tym!

Co oferujemy?

Oferujemy płatną współpracę w oparciu o umowę o dzieło, możliwość zdobycia doświadczenia oraz przeniesienie projektów do realnego świata.

 

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: kom.: +48 696 921 642, biuro@welovebeds.pl

 

Zmień na język polski Change language to EnglishRafał Strent / ANTIDOGMA Wiśniowa 10/2 Informator ISW WYSTAWA WYSTAWA

Plany zajęć