INSTYTUT SZTUK WIZUALNYCH

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

WAŻNE


Drodzy Studenci,

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2 zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym oraz z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego zawiesił zajęcia dydaktyczne oraz wszystkie formy zajęć kulturalnych i sportowych od 11 marca 2020 r. do odwołania. Niemożliwe jest samodzielne korzystanie przez studentów z pomieszczeń oraz sprzętu UZ. Zamknięta dla czytelników jest biblioteka UZ.

Nie jest to czas wolny od uczenia się i nauczania. Celem kwarantanny nie jest odpoczynek od nauki, ale odizolowanie nas po to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Możliwa jest realizacja niektórych zajęć w formie online, do czego zachęcam. Wszyscy wykładowcy są dostępni pod swoimi adresami e-mail, kontaktujcie się nimi za pomocą konta StudNet, pytajcie o „zadania domowe”. Nadal studiujemy i pracujemy tylko w nieco zmienionych warunkach!

Proszę także zmienić formę kontaktu z sekretariatem Instytutu oraz z Dziekanatem – preferujemy e-mail i telefon, a dopiero w ostateczności kontakt osobisty (po uprzednim umówieniu się przez telefon)!

Proszę bezwzględnie stosować się do szczegółowych zaleceń zawartych we wszystkich Komunikatach Zespołu Antykryzysowego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Najnowsze informacje znajdują się w komunikatach nr 6 i 5: https://www.infoserwis.uz.zgora.pl/index.php?komunikat-w-sprawie-sarscov-2


dr hab. Barbara Literska, prof. UZ
Dziekan Wydziału Artystycznego UZ
tel. 693 100 237

TELEFONICZNA INFORMACJA PACJENTA: 800 190 590

https://www.gov.pl/web/zdrowie/coronavirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

 

 

Zmień na język polski Change language to English

Rafał Strent / ANTIDOGMA Wiśniowa 10/2 Informator ISW WYSTAWA WYSTAWA

Plany zajęć