INSTYTUT SZTUK WIZUALNYCH

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
[ aktualności ] >> najnowszy >> V edycja 4 Design Days

V edycja 4 Design Days


V edycja 4 Design Days

V edycja 4 Design Days

- Instytut Sztuk Wizualnych UZ partnerem wydarzenia 4 Design Days

Zapraszamy na V edycję 4 Design DAYS, która odbędzie się 6-9 lutego 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.

Rozpoczęła się rejestracja na 4 Design Days 2020, określane jako największe w tej części Europy święto architektury, designu i nieruchomości. Nowa edycja to dwa dni dla profesjonalistów i dwa dni otwarte - w sumie 10 tys. gości branżowych, 25 tys. odwiedzających i ponad 300 wystawców. Instytut Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Zielonogórskiego został partnerem instytucjonalnym tego wydarzania. Zatem serdecznie zapraszamy do udziału.

Podczas 4 Design Days w Katowicach pasjonaci architektury i designu rozmawiać będą o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Tematy kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych i prezentacji skupią się m.in. wokół zrównoważonego rozwoju w budownictwie i architekturze, odpowiedzialnego projektowania, które uwzględnia długie życie budynków, budowania z myślą o ograniczeniu ingerencji w środowisko naturalne. W programie piątej edycji wydarzenia nie zabraknie debat o osiągnięciach kobiet w architekturze i designie, historii sukcesów najbardziej cenionych architektek i projektantek, rozmów o inspiracjach, wyzwaniach, trendach.

Dyskusjom i targom towarzyszyć będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale m.in.: 5. edycji konkursu Property Design Awards, który wyłoni obiekty i przestrzenie z najlepszą architekturą i designem w Polsce oraz ich twórców, a także finału konkursu „Meble Plus - Produkt Roku" – najstarszego plebiscytu dedykowanego branży meblarskiej w kraju. Podczas 4 Design Days 2020 odbędzie się także finał konkursu DESIGN-it-UP – Projekt na starcie 2020.

Agenda czterodniowego spotkania obejmuje kolejne edycje konferencji: Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia wraz z konkursem Housemarket Silesia Awards 2020, przegląd najbardziej spektakularnych inwestycji i projektów ostatniego roku, wystąpienia znanych i cenionych architektów z Polski i zagranicy oraz wywiady z wybitnymi designerami.

Organizatorem 4 DESIGN DAYS, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl i propertydesign.pl.

Obecność na dniach branżowych wymaga rejestracji na stronie ➡ http://www.4dd.pl/2020/pl/zarejestruj-sie/340/

Wejście na dni otwarte możliwe będzie po zakupie biletów.

Materiały do pobrania: http://www.4dd.pl/2020/pl/dla-partnerow/381/

Media społecznościowe 4 Design Days:

Facebook - profil 4 Design Days ➡ @4DesignDays

https://www.facebook.com/4DesignDays/

Facebook - Wydarzenie 4 Design Days ➡

https://www.facebook.com/events/2650310218388318/

Instagram - profil 4 Design Days ➡ @4designdays

https://www.instagram.com/4designdays/

 

 

Zmień na język polski Change language to English

ZAJĘCIA W TRYBIE ONLINE
Informator ISW

Plany zajęć


Instytut Sztuk Wizualnych
e-mail: Sekretariat@isw.uz.zgora.pl

tel. + 48 68 328 29 67
ul. Wiśniowa 10
65-517 Zielona Góra