INSTYTUT SZTUK WIZUALNYCH

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
[ aktualności ] >> najnowszy >> Dni Drzwi Otwartych

Dni Drzwi Otwartychproj. Grażyna Rymaszewska

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty DNI DRZWI OTWARTYCH, które odbędą się w dniach 12-15 marca 2018 roku w budynku przy ul. Wiśniowej 10 w Zielonej Górze. Szczegółowy program warsztatów, prezentacji, wykładów, konsultacji indywidualnych, pokazów multimedialnych i wystaw kierujemy przede wszystkim do osób zainteresowanych nabyciem i poszerzeniem wiedzy i umiejętności z szeroko pojętego obszaru sztuk wizualnych, poprzez podjęcie studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych* w roku akademickim 2018/2019. Na studia przyjmujemy bez limitu wieku.

Program DDO ISW UZ 2018 do pobrania**

**new! propozycja warsztatu extra! do programu Dni Drzwi Otwartych ISW WA UZ 2018:

14.03.2018 / środa / godz. 10:00-12:00
Animacja 2d i 3d, Efekty Specjalne, Gra / w ramach warsztatu przejdziemy drogę od animatica do gry / Maya, OpenToonz, Nuke, After Effect, Unity3d & C# / sala 201 / limit miejsc: 10 osób / prowadzący: mgr Łukasz Urbanowski


Informujemy, że w większości propozycji warsztatowych obowiązuje ograniczona liczba miejsc, w związku z czym należy dokonać rezerwacji. Zgłoszenia uczestnictwa zainteresowanych grup młodzieży szkolnej wraz z opiekunami prosimy wysyłać na adres e-mail: h.kardasz[at]wa.uz.zgora.pl (szkoła, klasa, opiekun, wybrany warsztat, kontakt tel. do opiekuna).

Zachęcamy do udziału!

*oferta studiów podyplomowych Twórcze działania terapeutyczne - w przygotowaniu
 

Zmień na język polski Change language to English

ZAJĘCIA W TRYBIE ONLINE
Informator ISW

Plany zajęć


Instytut Sztuk Wizualnych
e-mail: Sekretariat@isw.uz.zgora.pl

tel. + 48 68 328 29 67
ul. Wiśniowa 10
65-517 Zielona Góra