INSTYTUT SZTUK WIZUALNYCH

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
[ aktualności ] >> najnowszy >> Akwarele nad Pliszką II / PLENER

Akwarele nad Pliszką II / PLENERAkwarele nad Pliszką II

Serdecznie zapraszamy na plener akwarelowy, który odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia 2017 w Kosobudkach, pięknym klimatycznym miejscu zagubionym w Puszczy Rzepińskiej, nad rzeką Pliszką.
Zapraszamy do uczestnictwa zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące, profesjonalistów i amatorów. W planie całodzienne zajęcia plenerowe, wieczorem relaks przy ognisku lub kominku. Na koniec pleneru przegląd prac. Tematem wiodącym będzie pejzaż - z natury. Dla osób początkujących przewidziane zajęcia wprowadzające do techniki. Plener poprowadzi Agnieszka Kujawa-Bartosik, malarka specjalizująca się w akwareli.

Plener zaczyna się od obiadokolacji w piątek wieczorem, kończy się w niedzielę po śniadaniu przeglądem prac. Zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych lub na wspólnej sali "parawanowej". Dojazd we własnym zakresie.

Co zabrać: materiały malarskie - farby, pędzle, papier do akwareli, ręcznik papierowy, pojemnik na wodę, taśma malarska, ew. krzesełko plenerowe. Dla osób początkujących materiały dostępne bezpłatnie na miejscu.

Koszty zawierają:
dwa noclegi, wyżywienie wegetariańskie (pyszne!), warsztaty (opieka instruktorska, korekty): 310 zł lub 270 zł z własnym śpiworem.

Informacje i zapisy: tel. 502108894, mail: a.kujawa-bartosik@wp.pl

 

 

Zmień na język polski Change language to English

WYSTAWA
Informator ISW

Plany zajęć


Instytut Sztuk Wizualnych
e-mail: Sekretariat@isw.uz.zgora.pl

tel. + 48 68 328 29 67
ul. Wiśniowa 10
65-517 Zielona Góra